KONST / Litografier / Färglitografi 15264210
nr 1526 4210
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgård med ankrad segelbåt. Signerad, numrerad 60/285 cm. Färglitografi, bildmått: 44x31 cm, yttermått inklusive ram: 60x47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:21:24
700 kr
800 kr
900 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson